Hoşgeldiniz

Kurucumuzun Mesajı

Değerli Velilerimiz,

Sevgili Öğrencilerimiz,

Eğitim bir ülkenin geleceğidir. Eğitimin hayatımızın bir parçası, olmazsa olmazımız olduğunu hepimiz biliyoruz. Dünyada, bilim ve teknoloji alanında yaşanan baş döndürücü gelişmeler de hepimizce bilinen bir gerçektir. Eğitimle beraber teknoloji de artık hayatımızın bir parçası haline geldi.
Bu çerçevede dünyada ve ülkemizde yaşanan olağanüstü süreci gözeterek, çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimini destekleyen her türlü projeyi, teknik ve akademik kadromuzla hayata geçirmek için çalışmalarımızı planlı bir şekilde sürdürüyoruz. En değerli varlığımız olan çocuklarımızın yarınlara hazırlanmasındaki en önemli ve temel görevimiz hiç kuşkusuz eğitimlerine vereceğimiz destektir.

İşte bu nedenle geniş kapsamlı “Çizgi TV Online Eğitim Sistemi” projesini geliştirdik. Bu proje okul öncesi eğitimden başlayıp, 12.sınıf ve YKS hazırlık kursuna kadar eğitime katkı sağlayacak bir projedir. www.cizgitv.net adresine girerek tüm cihazlarda özgürce kullanılabilen, öğrencilerimizin konu çalışıp bol bol test çözeceği ve kendi deneme sınavlarını yapacağı, kapsamlı bir projedir. Öğretmenlerimizin denetiminde yapılacak çalışmalar, ciddi bir planlama, ölçme ve değerlendirme uygulamalarıyla desteklenecektir.

Çizgi Koleji yönetimi ve akademik kadrosu olarak, içinden geçtiğimiz bu zorlu günleri en kısa zamanda ülke olarak atlatacağımıza inancımız sonsuzdur. Bu günlerde velilerimiz ve öğrencilerimizle iletişimimizi en üst düzeyde tutmaya devam edeceğiz. Cizgitv.net platformumuzun tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyor, katkısı olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.
Sağlıklı günler diliyorum.

Saygılarımla.

ULAŞ VELİOĞLU
Çizgi Koleji Kurucusu